Kiptaş Su Tesisatçısı, Kiptaş Sıhhı Tesisatçı, Kiptaş Su Tesisat Tamiri, Kiptaş Su Kaçağı Tespiti, Kiptaş Robotlu Su Tesisatçısı

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Cihazla Su kaçağı tespiti On yıldan süre gelen bilgimizle, boru hattı su kaçağı bulma incelenmesi. Sıcak su ve soğuk su tesisat kaçağını tespit etme için hizmet veriyoruz.

Şap  altında yapılan su tesisatı hattında oluşabilen gizli su kaçağıdır. İş yerleri ve toplu konutlar için ciddi manada sararmaya küflenmeye ve beton çökmelerine neden olur.

Aşınmış kalveniz tesisatlarda zamanında uzman bir su tesisatçı tarafından müdahale edilmez. Dairenizde veya iş yerinizde ciddi sorunlara yol açabilir. Ayrıca su kaçağı olan boru hattı faturalarınız da gizli su sızıntılarından dolayı yüksek faturalar ortaya çıkar. Bütçe olarak sizleri etkiler tüm bunlar, boru hatlarının teknik teşhisi. Kaçak tespiti, haberleşmelerin  incelenmesi ve bir uzman tarafından mevcutta olan tesisatınız cihazla su kaçağı tespiti yaptırmak.

Su sızıntısı olduğunda, ölçüm cihazlarında tüketim artar, çarpma ve taşma olabilir. Sızıntının tam yerini belirlemek için boruların incelenmesi, su tesisatı boru sistemlerinin teşhisi, ısıtma, ısıtma şebekesi gerekir. Bu, kazı maliyetini minimuma indirmenizi ve su kaynağı sızıntısı veya ısıtma borusu sızıntılarının giderilmesinde daha fazla gelişme yapmanızı sağlar.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Vakit Tesisat, 12 yıldır boru hattı şebekelerinin muayenesi, teşhisi ve tespiti için cihazla su kaçağı bulma hizmetleri vermektedir. Su tesisatı ve kalorifer tesisatı kompleksinin sadece yüksek nitelikli agustik dinleme cihazları kullanıyoruz. Bu süre zarfında, ülkenin farklı bölgelerinde başarılı bir şekilde tamamlanmış. Yüzlerce eser, müşteri referansları, birçok tadilat ve tamirat sayısız, inşaat firması ve ekipman tedarikçisiyle iş hayatımıza devam ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti ve iş Takip Formları

Acil durumlarda derhal ve ön ödeme almadan müşteriye gitmeye hazırız. Karmaşık ve standart olmayan vakalar üstleniyoruz. Müşterilerin istek ve önerlerini dikkate alarak daima uzun vadeli işbirliğine odaklanıyoruz.

Bağımsız ve iş Güvenliği

Biz profesyoneliz, işimize ve müşterilerimize saygı duyuyoruz. Tüm çalışmalar iyi niyetle ve zamanında yapılır. Şirketin bağımsızlığı, uzman anketlerinin tarafsızlığını ve tam gizliliğin korunmasını garanti eder. Her müşteriye özel bir yaklaşımımız var, çünkü işimizdeki her durum kendi tarzında benzersiz.

Korelasyon Kaçak Tespit Yöntemi

Korelasyon yöntemiyle yapılan kaçak tespiti, borunun aktığı yerden yayılan vibro akustik sinyalin (boru kaçağı gürültüsü) dijital analizine dayanır. Yeraltı su kuyularına, bu gürültüyü algılayan ve korelasyon sızıntı detektörüne bilgi ileten sensörler kurulur. Boru hattında ses yayılma hızının bilinen değerlerine göre, boru hattından sızıntı noktası hesaplanır. Bu yöntem, bir boruda kaçak bulunması gerektiğinde metal borular için en etkilidir. Isıtma, sıhhi su tesisat ve ısıtma sistemlerinin incelenmesi ve kaçak teşhisi.

Akustik sızıntı tespit yöntemi, boru hatlarının akustik muayenesi

Sızıntı tespiti için akustik yöntem, boru hattındaki yüzeyden gelen gürültüyü dinlemektir. Bir su kaçağı tespit cihazı (akustik kaçak detektörü) yardımıyla operatör, boru hattı güzergahı boyunca hareket eden yüzeydeki gürültüyü dinler. Boru sızıntısı bölgesinde, bu ses özel bir karakter ve en yüksek yoğunluğu elde eder.

Modern su kaçağı bulma cihazları, çeşitli noktalardaki gürültü seviyesini nicel olarak nitelemeye izin verir. Bir göstergeye, ayrıca gürültüyü ve dışsal sesleri ayıran filtrelere sahiptir. Akustik araştırma yöntemi en çok gizli sızıntıları, metalik olmayan borulardaki su kaçak tespit etmek. Azaltmak ve ayrıca korelasyon yönteminin sonuçlarını netleştirmek için gereklidir.

Termal görüntüleme (Su Kaçağı Tespiti)

Termal görüntülemeye dayanan boru hatlarında kaçak arama   , acil durum boru bölümünün üstündeki en ısıtılmış yüzey alanını tespit etmektir. Bu yöntem özellikle sıcak su boru hattı veya ısıtma sisteminin akması için bir su kaçağı olduğunda etkilidir. Su kaçağı tamiri, özel koşullara bağlı olarak kullanılan yöntemleri ve kullanırız. Ekipmanları bir araya getirmemizi sağlayacak tüm gerekli donanıma ve kalifiye uzmanlara sahiptir. En zor durumlarda bile bir sızıntı bulabiliriz!

Son Teknoloji Cihazlar

Boru hatlarında su sızıntısı ve soğutma suyu bulma konusunda en yüksek verimlilik, güvenilirlik ve hassasiyet. Farklı üreticilerin en iyi teşhis ekipmanlarının bir kombinasyonu kullanılarak elde edilir.

Cihazla su kaçağı tespiti

Akustik tesisat kaçağı tespit cihazı Fişher (XLT17). Sızıntıları tespit etmek için yerden boru hatlarını “dinlemek” için tasarlanmıştır. Ekrandaki gürültü seviyesinin dijital bir göstergesi var ve bu sayede su tesisat kaçağı tespitinde cihazla su kaçağı tespiti işlemi gerçekleşir.

Vakit Tesisat Nasıl çalışıyoruz?

Başvuruyu tamamladıktan sonra ticari bir teklif hazırlayacağız. Daha sonra, tüm sorunları sizinle görüşeceğiz, daha sonra sözleşmeyi imzalayacağız. Ardından çalışanlarımız boru hattındaki tanı ve onarım sızıntıları için çalışmalar yapacak. Kanalizasyon, boru ve raporlama telekomünikasyon işlemleri öngörülen süre içerisinde kesinlikle tamamlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Video Galeri Su Kaçağı Tespiti | Vakit TesisatGaleri Su Kaçağı Tespiti | Vakit Tesisat